Dzień Edukacji Narodowej

"Z Okazji Dnia Nauczyciela dla Pani

Serdeczne życzenia wszyscy składamy,

Dziękując Pani za prowadzenie,

A czasem za oka mądre przymrużenie.

Bo choć nam się zdarza czasem coś spsocić,

Nigdy nie chcemy tak naprawdę szkodzić,

A Pani jak nikt inny to przecież rozumie

I jak nikt inny uspokoić nas umie.

Dziękujemy za pracę, która jest tak ważna,

Dzięki Pani nauka wcale nie jest straszna!!!"

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki. Słowa te zawarte były w piosenkach, wierszykach i życzeniach przygotowanych przez dzieci i rodziców ze wszystkich grup przedszkolnych. Z całego serca pięknie dziękujemy za pamięć i tyle ciepłych słów!!!

Również z tej okazji w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny "Moja Pani z Przedszkola". Konkurs ten miał na celu rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz twórczych umiejętności dzieci, jak i wiary we własne siły i możliwości. Dzieci biorące udział w konkursie wykonały piękne prace plastyczne swoich pań. Ileż było wzruszenia, śmiechu i radości z ich strony, oglądając na rysunkach siebie w wykonaniu swoich podopiecznych;-)

Dziękujemy bardzo za ten piękny i ważny dla nas dzień!!!