Przedszkolny Kiermasz Świąteczny

"Wiszą na gałązkach,

Wszystkie kolorowe.

Jedne bardzo stare,

Inne całkiem nowe.

Mienią się i błyszczą,

Jak gwiazdy na niebie.

Na pięknej choince,

Dla mnie i dla ciebie"

Nawiązując do tradycji samodzielnego wykonywania ozdób świątecznych, rokrocznie w naszym przedszkolu organizowany jest Kiermasz Świąteczny - tegoroczny odbył się 8 grudnia.
Na specjalnie przygotowanych przez dzieci i ich panie nauczycielki stoiskach, swoje miejsce znalazły niepowtarzalne, własnoręcznie wykonanie przez dzieci bożonarodzeniowe dekoracje: bombki, szyszki, bałwanki, kartki świąteczne, choinki, kule śnieżne, pejzaże zimowe itp. Wszyscy odwiedzający w tym dniu nasz kiermasz z pewnością wybrali tu coś dla siebie lub swoich bliskich. Nasi goście mogli też wziąć udział w warsztatach tworzenia bombek, łańcucha nadziei i stroików świątecznych oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie do tego przygotowanej, świątecznej foto budce. Gdy po takich atrakcjach kogoś dopadł głód można było udać się do specjalnie na tę okazje stworzonej kawiarenki, gdzie każdy łasuch znalazł coś pysznego dla siebie. Pyszne ciasta i ciasteczka wykonane przez rodziców naszych przedszkolaków tylko czekały na to, aby je ktoś zakupił i zabrał do domu, bądź skosztował na miejscu przy dobrym kompocie, kawie lub herbacie;-) Co to był za wieczór!!!
Z całego serca dziękujemy wszystkim pracownikom przedszkola i rodzicom naszych podopiecznych, którzy przyczynili się do tego, aby ten wieczór był pełen ciepła, radości i magii Świąt Bożego Narodzenia ;-)