Spotlanie z iluzjonistą.

"W ŚWIECIE MAGII I BAJEK" 
Przedszkolaki bardzo chętnie przenoszą się w świat bajek, czarów i magii. Taką właśnie okazję miały dzieci podczas wizyty iluzjonisty w przedszkolu. Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty i otrzymać duże brawa od publiczności. Magik wprowadził wszystkich we wspaniały humor. Dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy ruch iluzjonisty, aby przynajmniej nauczyć się jednej sztuczki. Chętnie nagradzały każdy pokaz gromkimi brawami. Uśmiech towarzyszył dzieciom przez resztę dnia. Wszyscy opowiadali o nieprawdopodobnych czarach w naszym przedszkolu i nadal zastanawiamy się, jak wlać mleko do gazety, żeby po jej rozłożeniu zniknęło? Może kiedyś się dowiemy?