Wizyta przedszkolaków w domu św. Mikołaja

Dnia 20 listopada grupa Bursztynków oraz Rybek wybrały się autokarem do śnieżnej krainy „Srebrna Góra”.

Celem wyprawy była wizyta w domu św. Mikołaja, Pani Mikołajowej oraz ich pomocników. Na miejscu przedszkolaki zostały ciepło przywitane przez przyjaciół Mikołaja- Renifera Rudolfa, Elfa i Śnieżynkę. Każde dziecko osobiście wręczyło list Mikołajowi i zostało mianowane przez niego certyfikowanym Pomocnikiem św. Mikołaja. Dzieci brały udział w warsztatach plastycznych podczas, których wykonały ozdoby świąteczne i świeczki z wosku pszczelego. Po wspólnych zabawach Pani Mikołajowa zaprosiła dzieci na świąteczną herbatkę i pyszną babeczkę.

Drogie Dzieci małe i duże!

Oficjalny komunikat:

Dnia  6 grudnia Mikołaj zapowiedział się na wizytę. Prosił o przygotowanie szklanki ciepłego mleczka oaz korzennych ciasteczek.