2 dni do WIELKIEGO FINAŁU

SIE MA :)


To już ostatnie chwile przygotowań - zostało nam 2 dni do WIELKIEGO FINAŁU :)
Dopinamy wszystko na ostatni guzik :)


Wielkie BRAWA dla Wszystkich Zaangażowanych: SZTABU ZSP w Wysokiej, Rodziców, Uczniów, a przede wszystkim DARCZYŃCÓW I SPONSORÓW. DZIĘKUJEMY :)


Razem wykonaliśmy już kawał dobrej roboty, a przed NAMI? Wisienka na torcie - FINAŁ!


SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY
ORAZ WSZYSTKICH LUDZI DOBRYCH SERC

13.01.2019r. (NIEDZIELA) do ZSP w Wysokiej
w godzinach 15:00 - 20:00 !!!


Przygotowaliśmy dużo atrakcji. Nikt się nie będzie nudził.

Po godzinie 19 wszyscy skupiamy się na finałowej licytacji, koncercie i tradycyjnym WOŚP-owym "Światełku do nieba" o godzinie 20:00. U nas będzie to pokaz ognia wykonany przez grupę z Centrum Działań Twórczych "Kuźnia" oraz wspólne światełko skierowane przez wszystkich uczestników do nieba. Prosimy więc zabrać ze sobą bezpieczne źródło światła: telefony lub zimne ognie. Pamiętajcie również, że wszystkie pieniądze przekazujemy do SKARBONEK WOŚP - nie wydajemy reszty!


BAWCIE SIĘ I BĄDŹCIE HOJNI ! POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE !!!