DOLNOŚLĄSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

Dnia 13 listopada 2018 roku w hali sportowej w Kobierzycach odbyły się zawody koszykówki dziewcząt w ramach Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Oprócz ZSP w Wysokiej , w zawodach wzięły udział szkoły z Bielan Wrocławskich, Tyńca Małego, Kobierzyc oraz Pustkowa Żurawskiego. Rozgrywki odbyły się systemem „każdy z każdym”. Nasza reprezentacja wygrała jeden mecz-z Tyńcem Małym, co uplasowało naszą szkołę na 4 miejscu.

Reprezentacja ZSP w Wysokiej:
1. Karla Capote- Światłowska.
2. Wiktoria Bialic.
3. Oliwia Malicka.
4. Zuzanna Rączka.
5. Malak Abdelazim.
6. Julia Ginter.
7. Martyna Jędrzejko.
8. Julia Jonarska.
9. Zuzanna Kościuk.
10. Maja Kożuch.
11. Nikola Smoch.
12. Martyna Ziółkowska.
13. Aleksandra Gonciarz.
14. Oliwia Stadnik.

Opiekun: Beata Skalska.