Mistrzowie są wśród nas.

MISTRZOWIE SĄ WŚRÓD NAS !

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż uczeń naszej szkoły Piotr Matyja ( 8a ) zajął 1 miejsce w Mistrzostwach Polski w hulajnodze wyczynowej ! Piotrek w zawodach SCOOT MASTERS w jeździe na hulajnodze, które były jednocześnie Finałem Mistrzostw Polski w kategorii JUNIOR rozgrywanych 22 października w Krakowie nie miał sobie równych i swoim znakomitym przejazdem zapewnił sobie tytuł Mistrza Polski. Uczeń przygotowywał się do imprezy przez kilka lat, co kosztowało ogrom pracy oraz wyrzeczeń, a mimo wszystko Piotrek poza ogromnym sukcesem sportowym może się pochwalić również wysokimi wynikami osiągniętymi w nauce. Całą społeczność szkolną rozpiera ogromna duma i radość, że wśród naszych uczniów znajdują się tacy Mistrzowie ! Wspaniałe osiągnięcie Piotrka jest również doskonałą promocją szkoły oraz całej gminy na arenie krajowej. Uczniowi oraz jego rodzicom składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszego rozwoju sportowego oraz kolejnych tak wyśmienitych sukcesów!

Beata Skalska