Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rusza po raz kolejny!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rusza po raz kolejny :) Sztab w Wysokiej #4895 również :)

     Uruchomiliśmy właśnie pierwszą puszkę wirtualną, za pomocą której już od dziś można wspierać ten szczytny cel :) Bo pomaganie jest dziecinnie proste :)
Zawiadamiajcie swoje Rodziny z całej Polski i nie tylko, nawet z całego świata, że już od teraz mogą dołożyć własną cegiełkę do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wpłacić jakikolwiek datek do naszej puszki online :) Rozgłaszajcie to Wy i Wasi Rodzice. Wstawiajcie link do naszej puszki gdzie się da, również na portalach społecznościowych. Każdy grosz jest ważny ;) Wszystkie datki trafiają na konto Fundacji WOŚP i przeznaczone zostaną na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny zabiegowej :D A więc ... WIATR W ŻAGLE i DZIAŁAMY :)

Link do puszki wirtualnej:  https://liblink.pl/lQ1QM9O1oh

Koordynator sztabu - Justyna Michalska