Wycieczka klas siódmych.

3 DNIOWA WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLAS SIÓDMYCH ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANUSZA KORCZAKA W ZSP W WYSOKIEJ

 

W dniach 28- 30 września 2022 r.  uczniowie klas siódmych wraz z wychowawcami wyjechali na trzydniową wycieczkę do Wielenia Zaolziańskiego nad jezioro. Program wycieczki był bardzo dobrze zorganizowany, uczniowie non stop zaangażowani byli w różnego rodzaju zajęcia co skutkowało bardzo dobrą integracja zespołów klasowych. Do atrakcji jakie były przygotowane dla nas to mega gra terenowa , warsztaty kulinarne robienia pizzy, park linowy wraz z tyrolką, strzelnica łucznicza i painball-owa , mieliśmy również możliwość zwiedzania Pracowni Literackiej Arkadego Fidlera w Puszczykowie, gdzie oglądaliśmy zdjęcia z wielu wypraw po świecie. Jednak największą atrakcja jaka mieliśmy przygotowaną dla naszych podopiecznych to wyjazd do  Interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa Śkoda AUTOLAB , gdzie dzieci po wcześniejszym wyrażeniu zgody przez rodziców mogli wziąć udział w symulacji dachowania samochodu oraz zderzenia czołowego. Był to bardzo miło            i intensywnie spędzony czas dla naszych uczniów, integracja klas przebiegała w miłej                     i koleżeńskiej atmosferze. Podziękowania dla firmy, która zorganizowała nam tak wspaniały wyjazd ;The Best Connection”

      Wychowawcy klas VII mgr Monika Wilczyńska,  mgr Magdalena Basiuk, mgr Beata Salska