Zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury.

Na ostatnich zajęciach w Młodzieżowym Domu Kultury Krzyki pani Agnieszka Mazur-Sztynek przydzieliła nam ciekawe zadania. Pracując w parach, mieliśmy szansę napisać wywiad z wybraną dla nas postacią. Świetnie się przy tym bawiliśmy, choć było to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, że rozmowy prezentowaliśmy na scenie, przy mikrofonach! Oto jedna z nich:

 

Wywiad z kaskaderem filmowym

 

 

- Witam, jestem tu dziś z bardzo znanym kaskaderem Fernandem Martinim. Grał on w kinowych hitach, takich jak: „Barbie”, „Pięć Koszmarnych Nocy” czy „Listy do M”. Witaj, Fernando!

 

- Hello! Nazywam się Fernando Martini, very mi miło.

 

- Drogi Fernando, jaki dubel był najtrudniejszy do zagrania dla ciebie?

 

- Och, co za wyborne pytanie! Podczas filmowania ,,Barbie” tytułowa bohaterka w jednej z pierwszych scen musiała skoczyć z dachu - oczywiście dla Fernanda nie był to wielki wysiłek… -złamałem only two ręce...

 

- Wow, to niesamowite! Twoja odpowiedz prowadzi mnie do kolejnego pytania, którym jest: czy kiedykolwiek bałeś się podczas kręcenia swoich dubli?

 

- No! Oczywiście, że nie, never! Only podczas kręcenia ,,Listy do M”, gdy musiałem spaść z drabiny, wcielając się w postać graną przez Karolaka, jednak to było long ago i teraz nigdy bym się nie bał takiej błahostki!

 

- Nie spodziewałabym się niczego innego po tak sławnym kaskaderze! Moim ostatnim pytaniem będzie także dotyczące “Barbie”, czy przestraszyła cię rola kobiety?

 

- Nie ukrywam, chodzenie codziennie w spódnicy było dosyć krepujące, jednak nie było to coś ... bardzo scary.

 

- Dziękuje ci Fernando i życzę... wielu filmowych przygód.

.

 

Jeśli lubicie tego typu wyzwania pisarskie – gwarantujemy, że jest to fajny pomysł na zabawę, zwłaszcza w zespole.

 

Maria Wolny i Olga Piotrowska