Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - e-skarbonka.

Nasz Sztab WOŚP #4895 doczekał się swojej e-skarbonki, dzięki której możemy zbierać pieniążki już od dziś aż do dnia Wielkiego Finału i to bez wychodzenia z domu :)
Dzięki tej e-skarbonce każdy z Państwa, drodzy Rodzice czy każdy z Was drodzy uczniowie oraz Wasi znajomi, przyjaciele, rodzina, Dziadkowie, Ciocie i Wujkowie czy to z Wysokiej, Wrocławia, innych miast Polski czy nawet zza granicy mogą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy poprzez przelew elektroniczny DO NASZEJ WSPÓLNEJ SZKOLNEJ E- SKARBONKI bez wstawania z fotela i wychodzenia z domu. Proszę ogłaszajcie to wszystkim i wszędzie, przesyłajcie link do naszej e-skarbonki WOŚP, pomóżcie nam nazbierać jak najwięcej!!! Dzięki temu każdy z Was będzie wolontariuszem WOŚP! To dla nas wszystkich, im więcej zbierzemy tym więcej sprzętów uda się Fundacji zakupić. Gramy przeciw SEPSIE dzieci i dorosłych! Dzięki naszym staraniom świat znowu będzie lepszy i dla nas bezpieczniejszy! Liczymy na Was!
Link do naszej e-skarbonki:
https://liblink.pl/7r9lNxHEi6
UDOSTĘPNIAJCIE I ROZPOWSZECHNIAJCIE!
NIECH DZIEJE SIĘ DOBRO! SIE MA!